Workshopy

 

Pro ženy - Core, pánevní dno a diastáza

Termín: sobota - 7.1.2023 od 9 hod - 13 hod, Lesná, Okružní 1, Be-pilates studio

Cena: 900 Kč (dostanete i ježka s sebou domů:)

Přihlášky na: 3Dpohyb@gmail.com

Od workshopu můžete očekávat ucelené seznámení se se základními principy zdravého a funkčního středu těla.  Budeme se bavit o pánevním dnu, diastáze, vypouklém břiše, hlubokých a povrchových svalech, bolestech v zádech a o jednotlivých souvislostech. Zodpovím otázky, proč některé cviky fungují a které ne.  Budeme tedy i cvičit a dostanete zásobu základních cviků na doma. Můžete se pak přidat do pravidelných skupinových nebo individuálních lekcí, budete li mít zájem dál pokračovat ve cvičení. 

Workshopy pořádám v menší skupině lidí, abych mohla zajistit individuálnější přístup pro každou z vás.

Délka: 3,5 - 4 hodiny

Pro muže

Pružnost a síla ze středu těla

Muži jsou zvyklí budovat sílu. A síla k nim bezpochyby patří. Pro mnohé je to nezbytná součást života, aby se cítili dobře. Někdy ale přemíra síly a posilování vede k bolesti. V kombinaci se sedavým zaměstnáním, trávením mnoho času v autě za volantem, se pak při nekoordinovaném pohybu může lehce stát,  že dojde k přetížení svalů, následné blokaci a bolesti. 

Často jsou to bolesti zad v oblasti beder nebo mezi lopatkami, ale může se jednat i o bolesti trapézů, problémy s tenisovým loktem nebo s karpálními tunely, případně bolesti kolen a kyčlí, chodidla.

Workshop, který vedeme spolu s kolegyní Vendulou Janatovou, o tom jak to v těle funguje a jaké cviky jsou vhodné, aby tělo dlouho a dobře sloužilo.

Kontaktujte mě

Napište mi - 3dpohyb@gmail.com
Zavolejte - +420 724 689 108
Sledujte mě na Facebooku - 3D Pohyb - Barbora Žádníková